زمان ثبت : @date در ساعت @time

عنوان : ثبت نام در نئوباکس


روی گزینه ی RIGISTER  کلیک کنید.


 


صفحه زیر باز میشه


مشخصاتتون رو به ترتیب که  از بالا به پایین عبارتند از :

اسم کار بری، پسورد، تکرار پسورد، آدرس ایمیل، آدرسی ایمیلی که با اون در آلرت پی عضو شدین، سال تاریخ تولدتون به سال میلادی و حروفی که در شکل مشخص شده با دقت وارید کنید روی دکمه Continue کلیک کنید تا صفحه بعد باز شود


ایمیل خود را چک کنید از طرف این سایت یک ایمیل آمده که یک پسورد سی چهل رقمی توش وجود داره. این پسورد رو در کادری که در تصویر زیر می بینید کپی کنید.دوباره حروف و اعدادی که در  تصویر می بینید در کادر مربوطه آن وارد کنید. و روی دکمه Finish Registration کلیک کنید. ثبت نام تمام شد اما هنوز شما وارد سایت نشدین پس
در صفحه جدید روی دکمه Login Now کلیک کنید

حالا
صفحه ورود جلوتونه


نام کاربری که دربالا داده بودید رو وارد کنید و فقط کادر اول پسورد را که قبلا دادید رو وارد کنید پسورد دوم رو می تونید برای افزایش امنیت بعدا فعال کنید . این سایت از نظر امنیت حرف نداره . حروف عکس رو در کادر مقابلش وارد کنید. و در آخر روی دکمه Login کلیک کنید .


تبریک  شما وارد سایت شدید.


پس از لاگین با کلیک بر روی اسم کاربری تون (دایره قرمز در شکل زیر) شما وارد پنل کاربری تون می شید و می تونید تمامی فعالیت های روزانتون به همراه میزان درآمدتون را ببینید .


روی دکمه View Advertisements  (دایره آبی شکل بالا) کلیک کنید تا شغل جدید تون رو از همین حالا شروع کنید . هر روز حدود 4 تبلیغ به شما داده میشه.(کلیک هاتون رو از همین الان بزنید تا سایت اعتمادش به شما بیشتر بشه)

همون طور که گفته شد در آغاز کار چهار تبلیغ برای شما فعاله شما باید توجه کنید در هر لحظه بیش تر از 1 تبلیغ رو نباید باز کنید و تا تبلیغ به طور کامل باز نشده و زمان تماشای اون به پایان نرسیده نباید روی بعدی کلیک کنید.
خوب روی تبلیغ اول کلیک کنید(تبلیغ ها داخل مستطیل ها میباشد) یک نقطه قرمز میبینید روی نقطه قرمز کلیک کنید تا یک صفحه جدید باز شود .


وقتی شماروی نقطه کلیک کردید می بینید که یک تبلیغ  برای شما باز میشه و شما باید تا زمانی که تایمرزرد رنگ تمام میشه سایت را نبندید و صبر کنید تا ok بده و بعد برید سراغ تبلیغ بعدی.

دوباره برگردید به صفحه تبلیغات و باقی تبلیغات را به روشی که گفتیم ببینین .

هر روز حدود 4-8 تبلیغ به شما داده می شود .الان می بینید در شکل 4 تا تبلیغ به شما داده شده است . و درآمد شما 0$ است .

توجه کنید این سیستم خیلی باهوش است و براحتی استفاده از هر ترفند را تشخیص می دهد و برای همین قضیه معتبرترین سیستم تبلیغات شده است و سعی نکنید سیستم را فریب دهید و با چند یوزر کار کنید در عوض بکوشید زیر مجموعه جمع کنید که تمام در آمد شما از زیر مجموعه هاست.برای توضیحات بیشنر با من تماس بگیرید یا در قسمت نظرات اعلام کنید

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :